איך בוחרים מקום לחתונה קטנה?

[two-thirds

איך בוחרים מקום לחתונה קטנה – טיפים, חידושים והמלצות

מתכננים חתונה אך נחרדים מהמחשבה על כניסה פומפוזית בכרכרה, הפרחת יונים, זיקוקי דינור ואלפי אורחים? לא אנשים של רעש וצלצולים אלא יותר של צלילות ושלווה?

הרשו לנו להציע תשובה לשאלה המכרעת איך בוחרים מקום לחתונה קטנה, אינטימית וכיפית?

מה שקורה בדרך כלל בחתונות המוניות באולמות אירועים סטנדרטיים הוא שהזוג מגיע לאירוע במקביל לאורחים, כולם אוכלים, רוקדים והולכים הביתה בסיום הערב. “מירוץ החימוש” מחריף מאירוע לאירוע, התאורה עוד יותר מהבהבת והווליום עולה עד כדי כך שאי אפשר לדבר עם השכנים לשולחן.

זוגות שמתחתנים בחתונת פרק ב’ ועברו כבר את מפגני הראווה האלה, בוחרים כעת מקום לחתונה קטנה שתהיה יותר אינטימית ומשפחתית. מקום שונה ומיוחד.

כזה הוא מלון אמירי הגליל, שנמצא לא הרחק מהישוב אמירים, באיזור מבודד, על צלע הר, כשהכל ירוק מסביב. מהמלון נפרס נוף מדהים לרמת הגלן, הגליל והכנרת שזוהרת כמו מראה. גם פנים המלון מתחבר לטבע שמסביב, באמצעות עץ זית עתיק שצומח במרכז הלובי ומרפסות שהנוף נגלה מהן.

מקום לחתונה קטנה

צוות מלון הבוטיק מאד קשוב לצרכי האורחים ויודע בדיוק איך בוחרים מקום לחתונה קטנה. כל עובדי המלון רואים אל מול עיניהם מטרה אחת – להפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת.

החוויה שמספק המלון היא ייחודית ונדירה – חתונה עם לינה. הזוג יכול להגיע מהצהריים, להתכונן בנחת באחד מחדרי המלון, להתרגש בטקס החופה שנערך בחוץ בגינת המלון או מול אגם הכנרת, הגליל התחתון ורמת הגולן, לסעוד בפנים עם היקירים ולרקוד בלובי המרווח שיכול להכיל עד 160 מוזמנים. שלא כמו בחתונה סטנדרטית, האורחים הם חלק מהעניין ולא רק באים והולכים. המשפחה המורחבת והחברים הקרובים נשארים לישון במקום, כאשר כל מתחם המלון לרשותם למשך כל האירוע – גם לילה של חמישי וגם סוף שבוע של שני לילות. כיוון שכל חדרי המלון מאוכלסים על ידי החוגגים וגם הספא סגור למבקרים מבחוץ, המקום מתנהל לפי סדר היום של הזוג.

מקום לחתונה קטנה ומוצלחת

סוף שבוע מלא ביחד מאפשר למשפחה לחוות חוויה שלא חווים כל יום – לדבר, להתעדכן, לאכול ביחד ולהשלים חוויות, בנוף מדהים. הקונספט הזה מתאים במיוחד למתחתנים שאחד מבני הזוג בא מחו”ל. כך המשפחות משני הצדדים זוכות להכיר מקרוב, באווירה נעימה ולא מלחיצה ולבלות זמן איכות ממושך יותר מרק כמה שעות במהלך החתונה. אפשר להישאר במשך כל הסוף שבוע במלון, להינות מארוחות במסעדת “בין הכרמים” וטיפולי ספא או להביא פעילות מגבשת כמו סדנאות מיוחדות – יין, קריאה בקלפי טארוט, הכנת סבון וכדומה. וכשתחשבו על איך בוחרים מקום לחתונה קטנה, תשמחו לדעת שבאיזור של מרום גליל שוכנים לפחות עשרה יקבים איכותיים שעורכים סיורים וטעימות יין. צוות מלון אמירי הגליל ישמח לארגן סיורים או טיולים באיזור הקרוב. כל אחד מהמשתתפים בחתונה הקטנה עם לינה ימצא את עצמו במקום הייחודי הזה: לאנשי טבע וטיולים מחכה איזור שופע צמחיה ואטרקציות, ולאוהבי האוכל מצפה מסעדת “בין הכרמים”. האורחים מח”ול תמיד מופתעים לטובה מתפריט החתונות שכולל מנות ישראליות וגליליות.

אז איך בוחרים מקום לחתונה קטנה? לפי הלב.

אם החיבור לטבע עושה לכם טוב בנשמה, אם אתם רוצים לחלוק את שמחתכם עם החוג הכי קרוב שלכם, אם חשוב לכם שהאוכל שיוגש בחתונה יהיה מקומי ונקי – מצאתם את ה-מקום. מלון בוטיק אמירי הגליל –  מקום לחתונה קטנה ומיוחדות.

להזמנת מקום לחתונה קטנה צלצלו:

04-6989815