אירועים קטנים

אירועים קטנים

אם יש משהו אחד שמשותף לכולם, ללא הבדלי תרבות, גזע, דת או מין, כולם – כולל כולם חוגגים כמה וכמה אירועים במהלך חייהם.  לא תמיד זה אירועים גדולים, לפעמים דווקא מתחברים לקונספט אירועים קטנים ויוקרתיים. תשאלו כל אדם, שמחות זה טעם החיים, שמחות זה רגעים קטנים של אושר שלנו ושל האהובים לנו. בין אם מדובר בחתונה, ברית מילה, חגיגות ה-70 או ימי נישואין, או אירועים קטנים ויותר אינטימיים. אנחנו תמיד נשמח לשמח את האהובים עלינו בכך שנחגוג יחד איתם.
חגיגות זה דבר חשוב, מחקרים כבר הוכיחו בעבר את החשיבות של דברים המסבים לנו הנאה גדולה ועד כמה הם תורמים לאריכות ימים. זאת הסיבה שאין אדם בעולם הזה שלא משקיע במיטב יכולתו לעשות את השמחה הכי טובה שהוא יכול לעשות. ברמה הגבוה ביותר ועל הצד הטוב ביותר. יש כאלו שיעדיפו להשקיע במקום האירוע, אחרים באוכל משובח. אבל כאשר מדובר באירועים קטנים, אז השמיים הם הגבול. אולם, דרכי החגיגות משתנות מאדם לאדם, ישנם אנשי אירועים קטנים, שאוהבים אירועים קטנים, המשרים אווירה צנועה ומכבדת את המעמד. בדיוק על זה באנו לדבר.

 

אירועים קטנים בצפון

אירועים קטנים – עניין של טעם

תמיד חשבנו שמדובר באנשים שחוש השמחה דפק נפקדות במהלך השנים. אותם אנשים שמעדיפים לחגוג אירועים קטנים  וצנועים, היו משביתי שמחות בעיננו. המזל הגדול שהתבגרנו מאז והבנו שבכלל לא כך הדבר. מדובר בתפיסות שונות של שמחה.
אירועים קטנים – זאת שמחה שמתבטאת בצורה שקטה ורגועה יותר, מופנמת וחייכנית. מה שנקרא – עדינות בטוב טעם. אירועים קטנים משדרים “קלאס” שאין כדוגמתו. בין אם זה האוכל האיכותי, או תזמורת הג’אז המונה שלושה נגני איכות או אפילו סתם וויסקי משובח. אירוע מסוג זה משדר יוקרה וחוויה בלתי נשכחת.

 

אירועים קטנים במקום מושלם

נעים להכיר את כולם

כמה פעמים הייתם באירוע של 500 איש (ולפעמים יותר) , הגעתם לשולחן שלכם ופשוט לא הכרתם אף אחד מסביבכם. חוויה זאת בטח זכורה לכולנו, בעלי האירוע ב90% מהפעמים לא בהכרח רוצים לחגוג אירוע כל כך גדול, אך מטעמי התחשבות בכל כך הרבה גורמים, נקלעים למצב ביש שבו הם צריכים לברר מי זה חיים, הגבר ששם להם ₪500 במעטפה ומאיפה הם מכירים אותו.
אז אם אתם בעלי אירוע קשוחים, שיודעים להתעלם מהסחות דעת כאלה ואחרות. אירועים קטנים בדיוק בשבילכם. זאת הזדמנות נפלאה לקחת את האירוע שלכם בידיים ולחגוג בצורה שהכי טובה לכם, ולא לאף אחד אחר. אם אתם תבחרו בקונספט אירועים קטנים, אז במצב כזה, תוכלו להסתובב כמו מלכי הערב עם חיוך מאוזן לאוזן ולהגיד שלום לכולם, ללא חשש שזיכרונכם יבגוד בכם שוב. פשוט להיות אתם, עם הקרובים אליכם, לאכול ארוחה טובה ולציין את החגיגה בצורה מכובדת, בדיוק כמו שנראה לכם.

לסיכום

אם אתם אנשים שתופסים את העולם בצורה היותר שקטה שלו, אך יותר יוקרתית? אתם אוהבים שמחה בלי רעשים מיותרים – כנראה שאתם אנשי אירועים קטנים. כנראה שאתם מבינים ששמחה “שקטה” ובטעם טוב יכולה להיות חגיגה עד השמיים תוך שמירה על מצב רוח מצוין, אלכוהול משובח ואוכל איכותי ביותר. צוות המלון בוטיק בצפון ” אמירי הגליל” ישמח לעמוד לצידכם ויחד להפיק את האירוע החלומות עבורכם.

 להזמנת אירועים קטנים  צלצלו עכשיו:

04-6989815

צוות המלון מאחל לכם מזל טוב!