בר מצווה במסעדה

בר מצווה במסעדה – בחירה מצויינת

 אז הילד הקטן שלכם הגיע לגיל מצוות. מאמינים שעברו כל כך הרבה שנים? הרי הוא נולד רק אתמול, זה לא יכול להיות! אז קודם כל תתחילו להאמין, זה קורה. לפני שנתחיל להרחיב את הידע שיש לנו לחלוק איתכם, בראש ובראשונה מן הראוי לפתוח את המאמר במזל טוב. הגעה לגיל מצוות היא עניין משמעותי בחייו של כל נער יהודי וישראלי. אבל יחד עם החגיגות מגיע הרצון לעשות אירוע שאכן יתאר את גודל השמחה שאתם מרגישים, חלקכם כנראה תיפנו לאולם האירועים הקרוב לביתכם, ולאלה שלא מתחברים לקונספט, שווה לכם לשקול לחגוג בר מצווה במסעדה.

יודעים מה? גם אתם מתחברים לאירוע באולם, הישארו איתנו, אולי דעתכם תשתנה בדקות הקרובות.

 

בר מצווה במסעדה - מנת אנטריקות מצויינת

בר מצווה במסעדה – למה זה כדאי יותר?

אנחנו לא יודעים מה אתכם, עניין האירועים דיי מיצה את עצמו מבחינתנו, זה שזה נשמע כמו הכרזה גדולה מדי. אבל אם תחשבו על זה, כנראה שתבינו את האמירה שלנו. מתי בפעם האחרונה הייתם באולם אירועים ש חגיגה כזאת או אחרת? האם אתם זוכרים משהו מיוחד משם? האם משהו היה שונה מהאירוע הקודם שהייתם בו? כנראה שהתשובה היא לא.

תנו לנו להסביר למה, ככול שמדובר באירועים גדולים יותר, כנראה שהארגון שייתן לכם שירות יהיה גדול הרבה יותר. וכשאתה עובד בכמויות גדולות “דפוסי העבודה” שלך הולכים ומתקבעים ויש פחות מקום לאלתור והבעה. או במילים אחרות, יחס אישי. תהליך בישול האוכל יהיה קבוע מאירוע לאירוע, שיטת עבודת המלצרים הופכת לרפטטיבית כך בעצם נוצר מצב שכל אירוע נראה מרגיש כמו פס ייצור אחד גדול.

 בר מצווה במסעדה - נודלס

מה היתרונות של בר מצווה במסעדה?

 אז אחרי שהסברנו לכם את עמדתנו כלפי אולם אירועים, זה הזמן לעבור שנושא הרבה יותר חיובי: מה היתרונות של חגיגת בר מצווה במסעדה.

בראש ובראשונה נגיד כך: חגיגת בר מצווה במסעדה היא עניין אינטימי יותר, חם יותר ולטעמנו מרגשת הרבה יותר. אין כמו חגיגה עם האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם. ולא מסה של מוזמנים שלילד בכלל אין מושג למה הם הגיעו לאירוע שלו. כשעד 20 אנשים אהובים יושבים סביב אותו שולחן ונהנים מאוכל משובח, אין דבר שיכול לחמם יותר את הלב ממאורע שכזה. כמובן שבמקרה של חגיגת בר מצווה במסעדה האוכל יהיה טעים יותר ועם הרבה יותר אהבה. אין מה לעשות, כמויות קטנות של אוכל מאפשרות לטבח להביא את עצמו ואת העולם שלו למנה. זה רק נשמע מצוץ מהאצבע, המשפט הזה אמתי לגמרי.

 

בר מצווה במסעדה - קינוחים

 

מאחר וחושבים על טובת הילד בסופו של דבר, מאחר וזו החגיגה שלו, יהיה יותר נכון לדעתינו לחגוג בצורה קטנה יותר ולקיים את בר המצווה במסעדה איכותית שתגרום לאורחים שלכם לחייך ולהביא מתנות שוות יותר לחתן הבר מצווה. ולא לשכוח ללמד את דרשת הבר מצווה על הצד הטוב ביותר!

להזמנת סעודת בר מצווה במסעדת בין כרמים צלצלו:

 04-6989815

*התפריט נתון לשינויים