יום גיבוש

יום גיבוש

מחקרים פסיכולוגיים בתחום התעסוקה מצאו ששביעות רצונם של העובדים ממקום עבודתם אינה תלויה בלעדית בגובה השכר שהם מקבלים. מה שמשפיע על החלטת אדם להגיש מועמדות למקום עבודה מסוים הם מספר מרכיבים הכוללים מוניטין של החברה, האקלים החברתי בה וסוג התגמולים שמוצעים לעובדים. עובד שמקבל משכורת שנתפסת בעיניו מספיק טובה לצרכיו ושאיפותיו במקום עבודה שלא נותן ערך מוסף מלבד המשכורת, יעדיף מקום עבודה עם משכורת קצת יותר נמוכה בתנאי שהעובדים בו מרוצים מהיחס של ההנהלה כלפיהם, אם מאמציהם והישגיהם זוכם להכרה פומבית והם מתוגמלים לאו דווקא כספית נטו אלא על ידי תגמולים בצורת נסיעות, שוברים למסעדות או תעודות הוקרה.

גם יום גיבוש נתפס בעיני עובדים כתמריץ חיובי מאד מצד המעסיק.

אם כך, לא פלא שמקומות עבודה אשר מודעים לחשיבותו של יום גיבוש לאקלים החברתי, משקיעים מחשבה רבה בתכנונו והפקתו.

 

מה הלו”ז של יום גיבוש טיפוסי

אנחנו במלון בוטיק אמירי הגליל מתמחים בארגון והפקה של יום גיבוש לארגונים.

בנינו שיתופי פעולה מוצלחים עם אתרים וגופים באיזור וכך הרכבנו מספר תוכניות לארגון יום גיבוש מהנה.

איזור מרום הגליל עשיר ביקבים, בתי בד, מחלבות ואטרקציות אתגריות, לכן החלטנו לשלב בין האתרים החיצוניים למשאבים הפנימיים שלנו.

יום גיבוש במקום נפלא

יום גיבוש ספא ויין

תוכניות ” יום גיבוש ספא ויין ” נולדה מתוך מחשבה על רגיעה מוחלטת. הסטרס היום – יומי שמשפיע על כולנו פשוט מתמוסס לאחר טיפול ספא, ארוחה טובה וטעימות יין מקומי.

אנחנו מציעים להגיע בבוקר לסיור וטעימות בבית בד “סבא חביב” בקיבוץ פרוד.

לאחר מכן, נמתין לכם באמירי הגליל עם נשנושים ושתיה קלה וחמה. אחרי שנהניתם מקפה ומאפה, מגיע הזמן לסדנת הכנת סבונים טבעיים מטעם “סבון בעלמא”. אין כמו עבודת כפיים כיפית שמייצרת סבון מריח נפלא כדי להרגיע עצבים וליצור אווירה נינוחה. הסבון  שיצרתם יחזור איתכם הביתה.

בצהרי יום גיבוש תהיה לכם שעה וחצי אותה תקדישו רק לעצמיכם. לא לבוס, לא לילדים ולא לבני זוג. והרי שמדובר בספא המשובח של מלון אמירי הגליל. לכבוד יום גיבוש נכין עבורכם מזרונים בפינות נוחות ושקטות עם הנוף המדהים אל הכנרת ועליהם תוכלו לנסות טיפולי ספא שונים. מה יכול להיות יותר טוב לגוף ולנפש מ”טעימות” ספא?

את התיאבון שקיבלתם במהלך יום גיבוש העשיר הזה תוכלו להביא למסעדת “בין הכרמים” הכשרה שממוקמת בנוחות בתוך המלון עצמו. ייחודה של המסעדה הוא באוכל האיכותי שלה וההגשה האישית כיאה למסעדה ולא מזנון המוני בבית מלון רגיל. הרכבנו תפריטים עם מנות בשרים, דגים, צמחוניות ועוד, כשכולן כשרות למהדרין.

לסיום יום הגיבוש הנפלא הזה ארגנו לכם סיור ביקב “רימון”. לאחר נסיעה קצרה מהמלון תוכלו להתענג על טעימות יינות ישראליים מפורסמים ולימוד על תהליכי ייצור יין הרימונים.

יום גיבוש אתגרי והרפתקני יותר מציעה התוכנית הבאה:

יום כיף אקשן חורפי

דווקא בחורף כשנחלי הצפון מתמלאים מים והטבע שופע ירק, אנו מציעים להביא את העובדים ליהנות מהאזור בשילוב טיפולי ספא מפנקים ומחממים של מלון אמירי הגליל.

יום גיבוש יתחיל עם הגעתכם למלון תמתין לכם ארוחת בוקר כפרית שתמלא אתכם בכוחות ליום כיופים וטיולים. לאחריה תוכלו ליצור במו ידיכם סבון טבעי ונעים מבית “סבון בעלמא”. לאחר שעבדתם עם הידיים, הגיע הזמן שהמטפלים שלנו יפעילו את ידיהם על שריריכם העייפים. “טעימות” טיפולי ספא יספקו לכם התנסות בסוגי טיפולים שונים על רקע נוף גלילי מהמם. ארוחת הצהריים תוגש על ידי מלצרים במסעדת “בין הכרמים” הכשרה והאיכותית של המלון.

אבל הבטחנו הרפתקאות ואתגרים ולכן נוציא אתכם לטיול ג’יפים מודרך באזור מרום הגליל.

בטיול תיחשפו לתצפיות מרהיבות, תבקרו במעיינות ותקבלו עוד הפתעות שיחברו אתכם לטבע הארץ-ישראלי באזור הגליל ההררי.

 

להזמנת ימי גיבוש המוצעים או כדי לבנות במיוחד עבור ארגונכם יום גיבוש בלתי נשכח צלצלו:

04-6989815