יום כיף בספא

כבר הרבה זמן שאתם חושבים על זה. כבר הרבה זמן שאתם חושבים על לעשות את זה, איזה חוויות תעברו ואיזה סיפורים תספרו בעבודה. לפעמים, זה עומד לכם על קצה הלשון, בלי תכנונים, פשוט לעזוב הכל וללכת. אבל אז אתם פוקחים עיניים ומבינים – זה הזמן לארגן לעצמכם יום כיף בספא. כי אי אפשר להמשיך עם הפנטזיה בלי לנסות להגשים אותה. הגיע הזמן לעשות את הצעד הזה, לבחור תאריך ופשוט לקבוע. בלי הרבה מחשבות, בלי הרבה תכנונים. פשוט יום כיף בספא, אתם עם עצמכם (או עם בן או בת הזוג שלכם) עושים כלום, עושים כי, מתמלאים באנרגיות חדשות.

יום כיף בספא

יום כיף בספא – תרשו לעצמכם להתפנק

אתם עובדים קשה, המוח שלכם כל היום עסוק, בין אם זה בעבודה, בין עם זה משפחה או שלל בעיות נוספות. במאה ה-21 המוח מתוכנת לעבוד כמעט 24 / 7, מתי נמצא זמן לקחת הפסקה? להסתכל שעה ביום בתוכניות מציאות לא באמת עונה על הצורך להתרענן. תרשו לעצמכם להתפנק בספא, ליהנות ממגוון העיסויים, לשבת על כוס יין בג’קוזי או באחת מסוגי הסאונות (אפשר גם יותר מאחת) ולשכוח לרגע מגלגלי השיניים ומלוח הזמנים הצפוף. זה הרגע שלכם, לעצום עיניים ולתת לעצמכם להירגע. רק אתם יודעים עד כמה זה מגיע לכם.

 

לא לשכוח לבחור את הספא בקפידה

יום כיף בספא יכול להיות יחיד במינו, אבל מנגד יכול להפוך לחוויה לא נעימה במיוחד, לכן חשוב לברר היטב לפני שסוגרים עסקה כזאת או אחרת.

יחד עם הפופולאריות ההולכת וגדלה בקרב הספא השונים בארץ, כך גם התחרות עלתה בהתאם. וכמו בכל תחום יש את הטובים יותר ויש את הטובים פחות. לא אחת יוצא לנו לשמוע על חוויות לא נעימות ברשתות החברתיות, מקרים של שירות לא אדיב או התנהלות לא נכונה. לכן חשוב לבדוק המלצות לפני יצירת קשר עם אותו הספא, אפשר לברר מפה לאוזן ואפשר לבדוק באתרים שונים – חשוב ללכת עם המלצות הגולשים. ככל שהן מעמיקות יותר כך גם הן אמינות יותר (ברוב המקרים)

 

יום כיף בספא אמירי הגליל

 

למה דווקא יום כיף בספא ולא פעילויות אחרות?

כמובן שאין תשובה חד משמעית – הכל עניין של טעם בראש ובראשונה.

אבל אם אתם אנשים של מגע, הפסקה הבאה היא בהחלט בשבילכם. לכל אחד יש דרך השחרור שלו, אבל אין ספק ששחרור במגע עובד אצל הרבה אנשים. לא סתם פעילויות מסוג ספא הפכו עם הזמן לפופולאריות ביותר בקרב הישראלים. כנראה שיש משהו בשילוב של מגע לוחץ למחצה, מוזיקה מרגיעה, נוגעת לא נוגעת, ארוחה טובה וחלוק לבן שפשוט עובד על הישראלים וגורם להם להתרוקן מבעיות ולפנות מקום לחוויות חדשות בחיים.

ספא במלון בוטיק בצפון אמירי הגליל –  הינו ספא ותיק ומנוסה המתמחה במתן שירות בלתי נשכח לקהל לקוחותיו.

להזמנת יום חוויתי בספא צלצלו:

04-6989815

יום כיף בספא