יום כיף רומנטי

יום כיף רומנטי – מחווה מדהימה לאדם שאוהבים

יציאה ליום כיף בצפון במלון אמירי הגליל תאפשר לכם להירגע, ליהנות והכי חשוב – להעניק מתנה חשובה לבן או בת הזוג

לפעמים נדמה לנו שהרומנטיקה כבר נכחדה מהעולם. הפכנו לציניים, מחושבים ובעיקר – חוששים להפגין רגשות כלפי חוץ, כדי לא להיחשב לפגיעים וסנטימנטליים. ועדיין, עמוק בפנים אנחנו משתוקקים לעתים קרובות לאיזו מחווה מיוחדת מאדם קרוב. מחווה קטנה, לא משהו שיגרור אחריו הוצאות כבדות וצורך בלוגיסטיקה מסובכת.

מי מאיתנו לא חולם מדי פעם לקבל או לתת במתנה יום כיף? מפלט קצר וממוקד מכל מה שמקיף אותנו ביום יום, מציק לנו וגורם לנו לשמור על הרגשות שלנו עטופים בקליפה של קשיחות למראית העין. לא, זה בסדר להיות קשוחים, וזה לגמרי בסדר לחיות חיים עמוסים ועסוקים מאד, אבל בואו נודה – חייבים הפסקה מדי פעם.

יום כיף רומנטי

לברוח מהמציאות כדי לפנק ולהתפנק

יום כיף רומנטי לא מצריך מכם שום התעסקות מיוחדת – פשוט אורזים תיק קטן, נכנסים לאוטו ויוצאים צפונה, למלון אמירי הגליל המפנק כל כך. כמובן, קחו איתכם גם את האדם הקרוב והאהוב שבא לכם לבלות איתו את היום הזה – יום כיף רומנטי מושלם.

חלקו את הזמן שלכם בין טיפולי ספא מפנקים, ישיבה על המרפסת עם נוף גלילי מרהיב, ארוחת צהרים אדיבה ועשירה בטעמים – יום כיף רומנטי בצפון אף פעם לא היה כל כך פשוט להגשים וגם ליהנות ממנו לחלוטין. הצוות המקצועי שלנו ידאג לכל בקשה שלכם, כדי להעניק לכם חוויה מושלמת במהלך יום כיף רומנטי שלכם.

תאמינו או לא, אבל יום כיף רומנטי אחד בגליל יכול להטעין את המצברים הנפשיים והפיזיים שלכם ממש כמו נסיעה של שבוע לחו”ל. תעשו חושבים – גם אם טסתם לחו”ל השנה, פעם בכמה חודשים מגיע לכם להתפנק. מגיע גם לבן או בת הזוג שלכם להרגיש שאתם אוהבים אותם ומוכנים לדאוג לרווחתם הנפשית והגופנית.

יום כיף רומנטי רעיונות

 מחווה מדהימה לאדם אהוב

יום בגליל זו אחת הדרכים להביע אהבה, התחשבות, דאגה, כל הרגשות האלה שאנחנו לפעמים שוכחים להביע ביום יום. זה זמן מושם לבלות יחד אחד על אחד, לדבר מלב אל לב, לחבק, להכיל, ליהנות והיזכר כמה זה יכול להיות מושלם – יום כיף רומנטי יחד.

אתם יכולים להרשות לעצמכם לא לחשוב יום אחד על כל מה שסובב אתכם ולהתפנות לחלוטין, לחשוב רק על עצמכם ואחד על השני, לעצור ולקחת נשימה עמוקה, לאוורר את מערכת היחסים שלכם ולנער ממנה אבק של דאגות ותלאות היום-יום.

שכולם יחכו – העבודה, הילדים, המשפחה המורחבת, הבוס והעמיתים. גם הטלפון מהבנק יכול לחכות. אתם נחים. אתם נמצאים ביום כיף רומנטי, כי מגיע לכם, כי עבדתם קשה, כי השקעתם מאמצים רבים בלטפל באחרים ועכשיו מותר לכם להקדיש זמן לטיפול בעצמכם.

יום כיף רומנטי במלון אמירי הגליל – אחת החוויות שפשוט חייבים לנסות, לא חשוב אם זה בחורף, בקיץ או בעונת המעבר. יום רומנטי בגליל זה תמיד נהדר, שם נרדף לפינוק, השקעה ואהבה. בואו לבלות יום כיף רומנטי במלון אמירי הגליל, לתת ולקבל את המתנה הגדולה ביותר שיכולנו לאפשר לעצמנו – זמן פנוי עם אדם אהוב.

להזמנת צלצלו:

04-6989815