מלון בוטיק בגליל

מלון בוטיק בגליל

מלון בוטיק בגליל, בהחלט מדובר במלון במיקום שמדבר בעד עצמו.  אם חשבתם על רעיון לפינוק רומנטי ולא מצאתם, המאמר הבא הוא בשבילכם.

קשה להתארגן על מספר רב של ימי חופש מעכשיו לעכשיו, ובניינו, כמה פעמים אפשר לנסוע לאילת?

כל החיים שלנו חינכו אותנו לתרבות חופשות מאוד מסוימת. מלונות מרשימים, עצומים ויוקרתיים שעם השנים נבחרו להוביל את הביטוי “יוקרה” בכל מה שקשור לתיירות הפנים שלנו.

אבל האם בשנים האחרונות נולד רעיון טוב לא פחות? האם יוקרה לא יכולה להתפרש עם מקום קטן, חמים ושקט? אנחנו מאמינים שהכל זה עניין של טעם ושילוב של מודעות. מלון בוטיק בגליל יכול להיות חוויה רומנטית לא פחות (לפעמים אפילו יותר) מחופשה בבתי המלון שאליהם התרגלנו.

 

מלון בוטיק בגליל

מלון בוטיק בגליל – החוויה מתחילה במיקום

הקרב על הנופים – כבר שנים שיש וויכוח מתמשך על מודל היופי המושלם של ישראל: צהוב המדבר הנותן תחושה מיסטית רגועה וחמימה, או הירוק והנופים העוצרי הנשימה של הצפון. תרשו לנו לתפוס צד אחד של הוויכוח ולהתעלם בגסות מהצד המדברי.

כי כשאנחנו עוצמים את העניים, עולה במוחנו התמונה הבאה:

אתם מתעוררים לאוויר צלול לצד בן או בת הזוג שלכם, קרני השמש חודרים בעדינות למלון הבוטיק שבו אתם לנים, ממשך דרך העץ שנמצא מחוץ לחלון שלכם.

הריח של העצים עוטף את אפכם בשילוב של ריחות קפה טרי שנטחן זה עטה. כל זה קורה במרפסת שלכם. נשמע טוב? יש שיגידו שזה לא הרבה. אבל נוף עוצר נשימה, אוויר נקי אלו דברים המתכתבים עם שקט. אנחנו נוסעים לחופשה כדי לקבל שקט. על פניו מלון בוטיק בגליל נשמע כבחירה הטובה ביותר לחופש.

 

מלון בוטיק בגליל - חווית נופש כמו בסרטים

מלון בוטיק בגליל – מסתבר שדברים טובים באים בקטן

 

מלון בוטיק בגליל  בוחרים מכמה סיבות פשוטות – המיקום המהמם והיוקרה שמגיעה אלינו בקטן. אם אתם אנשים של שלווה, אנשים שאוהבים את השקט שלהם ואת השקט אחד עם השנייה, מסתבר במלון בוטיק בגליל זה בדיוק בשבילכם.

במקום שנראה שהאוכל בושל כמעט במיוחד בשבילכם, עיצוב מופלא שנותן תחושה של בית חלומי, אין ספק שאתם הולכים לחוות את אחת החופשות המפנקות שלכם, בדיוק כמו שחלמתם.

כשמדובר על מלון בוטיק בגליל, אין ספק שמדובר בתענוג צרוף המשלב גינונים של בית חם תוך שמירה על עקרונות החופשה המקובלים, רק עם תוספות מאוד כיפיות, שנונות ויצירתיות. כשמתכננים לחופשה במלון בוטיק בגליל, אתם צריכים להכין את עצמכם להנאה צרופה, שקט מופתי וחזרה אל האינטימיות הזוגית שכל כך הייתה חסרה, דבר שיגרום לכם כמעט להתאהב אחד בשנייה מחדש ולהיזכר מדוע הבחירה שלכם הייתה כל כך נכונה.

מלון אמירי הגליל הינו מלון בוטיק בגליל המציע מגוון של חופשות מפנקות, במלון יש סוויטות מפנקות וספא מקצועי לחוויית חופשה מושלמת.

 

להזמנת חבילת נופש מהחלומות במלון בוטיק בגליל צלצלו כבר היום:

04-6989815