מלונות בצפון הארץ

מלונות בצפון הארץ

תיירות פנים הלכה וגדלה בעשור האחרון, במיוחד כשמדובר בעונת הקיץ. השגרה הישראלית עשויה להיות לוחצת לעיתים וזו הסיבה שהישראלים אוהבים מאוד לצאת לטייל כשהזמן והתקציב מאפשרים זאת. כי בכל זאת, אין כמו חופשה רומנטית טובה להעצמת הביחד ותחושת האינטימיות המשותפת.

חופשה רומנטית תיצור חוויה משותפת ובכך תרענן את הזוגיות שלכם הלאה.

אבל נשאלת השאלה איפה ישראלים אוהבים לטייל? מה מעדיפים אילת, ים המלח או מלונות בצפון הארץ? הלכנו לברר את העניין ואם להגיד את האמת, חזרנו עם תשובות מפתיעות ומעניינות במיוחד. הטרנד של מלונות בצפון הארץ תפס תאוצה.

 

מלונות בצפון הארץ עם ספא

 

ישראלים אוהבים לנפוש במלונות בצפון הארץ

מסתבר שבמהלך שנת 2017 תפוסת מלונות בצפון הארץ היו על יותר מ-70% , כעשרה אחוזים פחות ממלונות בתל אביב. והמקום השני מבין כל מחוזות הארץ.

במהלך 20017 תפוסת המלונות במחוז הדרום עמדה על כ-67% , במחוז המרכז על כ-57% ומחוז ירושלים על כ-69%. התפוסה הכללית עמדה על כ-66% – גידול של שלושה אחוזים לכל היותר לעומת 2016.

נראה שבאופן כללי, תיירות הפנים הולכת לכיוון טוב ובפרט כשמדובר במלונות בצפון הארץ.

כפי שכתבתנו, נתון זה עשוי להפתיע אתכם, אבל הוא בהחלט לא מפתיע אותנו! אנחנו מודעים לכל הסיבות שבגללן ישראלים אוהבים לנפוש במלונות בצפון הארץ.

יש סיבה שבשנים האחרונות מלונות בצפון הארץ הולכים ומתמלאים, גם בעונת הקיץ וגם לא.

 

מלונות בצפון הארץ

מדוע מלונות בצפון הארץ נחשקים יותר לישראלים?

נתחיל בדעה אישית, כל הסיבות שאנו נציין מדברים יותר לזוגות צעירים. זוגות מאוהבים, ללא ילדים. זוגות שהשגרה המאסיבית של משפחה וילדים טרם נכנסה לחייהם.

קמתם בבוקר, הכנתם קפה וכריכים לדרך, הנעתם את האוטו ויצאתם. כל מה שנשאר זה ליהנות מהנסיעה. כבר בדרך מרגישים את הייחודיות של חופשה מסוג זה, מהרגע שיצאתם מהפקקים של תל אביב, תחושת השקט והרוגע נוחתת עליכם. זה מתחיל מהירוק של העצים באזור, נמשך באוויר הצלול ומהשמש המגרדת לכם את משקפי השמש. נכון שתמיד נרגיש כך בחופשה, אבל יש משהו באזור הצפון שאי אפשר לקחת את זה ממנו: הוא רומנטי.

רומנטיקה קודם כל נוצר כשיש שילוב של שקט ואהבה, נסו ליצור אוירה כזו בפאב מלא באנשים והסחות דעת, כולנו מבינים שזה בלתי אפשרי.

מעבר לכך, מלונות בצפון הארץ הם קטנים ואינטימיים יותר, דבר שבהחלט עוזר לרומנטיקה. דמיינו לעצמכם ערב של יין, ג’קוזי טוב, נירות ריחניים וצלחת שוקולדים משובחת. כאשר צוות קטן ויעיל עומד לרשותכם בכל עת. האווירה היא חמה ומשפחתית, דבר שבהחלט הופך את האזור למבוקש הרבה יותר משאר אזורי הארץ.

 

מלונות בצפון הארץ לחופשה מושלמת

 

אם יש לכם רצון לצאת לחופשה מפנקת יחד, לרענן את הזוגיות ואפילו להעז להתאהב אחד בשנייה מחדש, ההמלצה שלנו היא כזו: בחרו לעצמכם מלון ממגוון המלונות בצפון הארץ, הניעו את הרכב ובואו לסוף שבוע מרגיע יחד. אנו מבטיחים שזה ישתלם לכם. מלון בין כרמים הוא מלון בוטיק מפנק הנמצא בדרך לצפת, בלב חבל הכרמים של מרום גליל. מלון חמים באווירה אינטימית.

להזמנת סוויטה במלון צלצלו:

04-6989815