מקום לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים ומטרותיהם

אירועים עסקיים עומדים בבסיסה של אסטרטגיית אירועים של כל חברה עסקית. פגישות עסקיות, ועידות ומצגות הן כרטיס הביקור של החברה שלכם ועל כן חייבות להיות ברמה הכי גבוהה ולענות על כל הדרישות והצרכים שלכם. לרשימה מצטרף גם מקום לאירועים עסקיים, שנותן רושם ראשוני על החברה.

המטרות העסקיות שעומדות בפני הארגון כשהוא בא לערוך אירוע עסקי הן: בניה, חיזוק ושמירה על תדמית עסקית חיובית של החברה;  גיוס שותפים, לקוחות ומשקיעים; השקת מוצר חדש ושיפור זיהוי מותג קיים בקרב הצרכנים. כמו כן, אירועים עסקיים משמשים את החברה המארגנת לפיתוח העסקים ושיפור קשרים עם חברות אחרות במשק, יחסי ציבור וגם לשיתוף מידע. אירועים עסקיים כוללים בתוכם: ישיבות הנהלה, ועידות, תערוכות, כנסים, מצגות, סמינרים, הרצאות, מפגשי משקיעים, התרמות, סימפוזיונים, ימי גיבוש ועוד.

מקום לאירועים עסקיים

מקום לאירועים עסקיים חייב לעמוד בסטנדרט מסויים. לוגיסטיקה ללא תקלות ואיכות ללא פשרות הן השאיפות של המארגנים האחראים על הפקת אירוע עסקי. כל פרט הכי קטן שלא שלא נלקח בחשבון בעת תכנון האירוע עלול להיות מכריע בזמן אמת.

לכן ישנה חשיבות עליונה לתכנון מוקפד ובחירה נכונה של מקום לאירועים עסקיים.

מקום לאירועים עסקיים

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן – המנטרה המפורסמת מעולם הנדל”ן תקפה יותר מתמיד בתחום הפקת האירועים.

מקום לאירועים עסקיים הוא המפתח להצלחת הפרויקט כולו.

מקום בו תערכו את האירוע הבא שלכם חייב לעמוד במספר קריטריונים:

–          נגישות לבאים לאירוע;

–          חניה נוחה בקרבת מקום;

–          חלל פיזי שגודלו מותאם למספר המשתתפים;

–          ציוד טכני ואביזרים נדרשים: אינטרנט, מדפסת, מקרן, מסך, מערכת הגברה, תאורה, במה וכדומה;

–          מסעדה או חדר אוכל במקום עם מטבח שמסוגל להתאים את עצמו לצרכי הסועדים – כשרות, מנות צמחוניות או טבעוניות וכו’.

מקום לאירועים עסקיים בצפון

מלון בוטיק “אמירי הגליל”

במושב אמירים שבצפון, ליד צפת, ממוקם מלון בוטיק בצפון נפלא בשם “אמירי הגליל”. המלון עטוף בטבע מדהים, עם נופים עוצרי נשימה של הגולן, הגליל והכנרת. המלון ערוך לקיום אירועים עסקיים, עם אפשרות לינה למשתתפים.

בלובי המלון וגינתו ניתן לערוך אירועים עסקיים של עד 250 איש, חדר הישיבות מספק 20 מקומות ישיבה סביב השולחנות או 50 מושבים בישיבת תיאטרון. גם המסעדה הבשרית הכשרה של “אמירי הגליל” – “בין הכרמים” – מארחת אירועים עסקיים מוצלחים ומהנים לכמות של עד 80 משתתפים.

הכרמים שבאיזור מהווים אטרקציה נוספת לבאי המקום לאירועים עסקיים. אז אם אתם עדיין מתלבטים בבחירת מקום לאירועים עסקיים של החברה, ניתן לפנות לצוות המקצועי של המלון ולקבל את הפרטים המלאים על ארגון והפקת אירועי חברה.

 

להזמנת מקום לאירועים עסקיים צלצלו עכשיו:

04-6989815