אירועים פרטיים

מלון אמירי הגליל משמש אתר אידילי לאירוח אירועים מיוחדים מסוגים, סגנונות וגדלים שונים. הוא בנוי סביב חצר פנימית מקורה ומלאת אור, מכיל חללים נבדלים בעלי אופי ייחודי ומוקף חצר מטופחת, המתמזגת בהרמוניה עם הטבע הפראי.

אירוע במסעדה

אנשים רבים מחפשים מסעדות לאירועים בצפון, בין אם הם חוגגים אירוע אישי או מתכנסים למטרה עסקית. 'בין כרמים', מסעדת המלון הכשרה, מארחת אירועים קטנים (עד 80 איש), מוקפדים ומהנים במיוחד, הודות לשירות המסור והנעים ולמטעמי המטבח המקומי. חלל המסעדה מעוצב בסגנון כפרי, עם חלונות ענק הפונים אל הנוף הפתוח.

אירוע בגינת המלון

הגינה של מלון אמירי הגליל מהווה תפאורה ייחודית לכל אירוע. החצר מטופחת, רחבה ונוחה ועם זאת, מתמזגת בהרמוניה עם הטבע הפראי, המקיף אותה ללא קווי גבול ברורים. בגן ניתן לארח אירועים של עד 160 איש ובהתאם לעונות השנה, כמובן.

אירוע עם לינה

אמירי הגליל מזמין את בעלי האירוע ואורחיהם ללון במלון בליל החגיגה, במחירים נוחים להפליא. במלון הספא 17 חדרים וסוויטות בהם ניתן לארח עד 45 איש. האירוח מבטיח חווית לינה מענגת, ארוחת בוקר גלילית ושימוש בלעדי בכל מתקני המלון והספא (ג'קוזי, סאונה ועוד). במסגרת האירוע והאירוח הלילי, ניתן לסגור גם את מסעדת המלון למבקרים מן החוץ.
חתונה היא אירוע של 'פעם בחיים', שלרוב, גם מסתיים בשעות מאוחרות ולכן, הרעיון של חתונה עם לינה קוסם לרבים. פרטים נוספים בעמוד חתונות.

חדר ישיבות - מפגשים והתכנסויות

חדר הישיבות המרווח של המלון מעוצב בהקפדה ומצוייד בכל האביזרים הנדרשים לארגון מפגשים, פעילויות או הרצאות (כדוגמת אינטרנט אלחוטי, מקרן ומסך). קיר שלם עשוי זכוכית, הפונה אל נוף מרהיב, מכניס את הטבע ואווירת השלווה, השוררת במלון כולו, גם אל חדר הכנסים. החלל מותאם לאירוח אירועים של עד 20 איש בישיבה סביב שולחנות או עד 50 איש בישיבת תיאטרון.

לפרטים נוספים אודות חדר ישיבות